Skip to content Skip to footer
Lista startowa – Motorowodne Mistrzostwa Świata

F-500

Cezary Strumnik

Strumnik Cezary

Numer startowy: 290
Kraj: POL
Klub: UKS Przygoda Chodzież
Ferenc Csákó

Csákó Ferenc

Numer startowy: 2
Kraj: HUN
Marian Jung

Jung Marian

Numer startowy: 86
Kraj: SVK
Klub: DUKLA Banska Bystrica
Robert Hencz

Hencz Robert

Numer startowy: 23
Kraj: SVK
Erko Aabrams

Aabrams Erko

Numer startowy: 87
Kraj: EST
Rossi Giuseppe

Rossi Giuseppe

Numer startowy: 66
Kraj: ITA
Kluge Holger

Kluge Holger

Numer startowy: 9
Kraj: GER
Attila Havas

Havas Attila

Numer startowy: 29
Kraj: HUN
Milen Marinov

Marinov Milen

Numer startowy: 99
Kraj: BUL

Čopák Marcel

Numer startowy: 26
Kraj: CZE
David Loukotka

Loukotka David

Numer startowy: 98
Kraj: CZE
Tomas Hrbacek

Hrbáček Tomáš

Numer startowy: 95
Kraj: CZE

Hart Paul

Numer startowy: 55
Kraj: GBR

Suvorov Juri

Numer startowy: 70
Kraj: EST
Lista startowa – Motorowodne Mistrzostwa Świata

F-250

Contento Pasquale

Contento Pasquale

Numer startowy: 25
Kraj: ITA
Cremona Massimiliano

Cremona Massimiliano

Numer startowy: 23
Kraj: ITA
Nikola Todorov

Todorov Nikola

Numer startowy: 72
Kraj: BUL
Emil Emilov

Emilov Emil

Numer startowy: 91
Kraj: BUL
Victor Ivanov

Ivanov Viktor

Numer startowy: 5
Kraj: BUL

Hepner Ingo

Numer startowy: 14
Kraj: GER
Turner Wayne

Turner Wayne

Numer startowy: 9
Kraj: GBR

Nydahl Amy

Numer startowy: 31
Kraj: USA

Nydahl Peter

Numer startowy: 17
Kraj: USA
Schmidt Heiko

Schmidt Heiko

Numer startowy: 99
Kraj: EST

Kęciński Sebastian

Numer startowy: 25
Kraj: POL
Lista startowa – Motorowodne Mistrzostwa Świata

F-125

Panayot Stoyanov

Stoyanov Panayot

Numer startowy: 98
Kraj: BUL
Tobias Wahlsten

Wahlsten Tobias

Numer startowy: 91
Kraj: SWE
Klub: Nora Racer båt Klubb
Michał Kausa

Kausa Michał

Numer startowy: 52
Kraj: POL
Klub: ŻTMS Baszta
Goliński Aleksander

Goliński Aleksander

Numer startowy: 46
Kraj: POL
Klub: KS 51 Toruń

Mantripp Thomas

Numer startowy: 12
Kraj: GBR

Lyubenov Viktor

Numer startowy: 69
Kraj: BUL
Mattia Calzolari

Calzolari Mattia

Numer startowy: 21
Kraj: ITA

Sturis Kristaps

Numer startowy: 85
Kraj: LAT

Trabitzsch Thomas

Numer startowy: 30
Kraj: GER

Ivanov Nikolay

Numer startowy: 72
Kraj: BUL

Ghiraldi Daniele

Numer startowy: 27
Kraj: ITA

Darai Nicolò

Numer startowy: 51
Kraj: ITA

Herbanský Ladislav

Numer startowy: 62
Kraj: SVK

Suvorov Juri

Numer startowy: 71
Kraj: EST

Laurik Rasmus

Numer startowy: 76
Kraj: EST
Lista startowa – Motorowodne Mistrzostwa Polski

OSY-400

Poźniak Michał

Poźniak Michał

Numer startowy: 94
Kraj: POL
Klub: KSMiM Trzcianka
Schultz Rene

Schultz Rene

Numer startowy: 145
Kraj: GER
Hütter Jens

Hütter Jens

Numer startowy: 44
Kraj: GER

Zeibig Philipp

Numer startowy: 11
Kraj: GER

Bazinsky Miroslav

Numer startowy: 62
Kraj: SVK
Lista startowa – Motorowodne Mistrzostwa Polski

GT-30

Kociucki Marcin

Kociucki Marcin

Numer startowy: 50
Kraj: POL
Klub: Klub Motorowodny 50 Śrem
Gajewski Krzysztof

Gajewski Krzysztof

Numer startowy: 21
Kraj: POL
Šíra Oliver

Šíra Oliver

Numer startowy: 14
Kraj: SVK
Jacek Kołpaczyński

Kołpaczyński Jacek

Numer startowy: 40
Kraj: POL
Klub: SKMW i NW "ŚLIZG"